Telewizja Kablowa Świdnik Sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym. Prowadzimy działalność od 1992 roku. Priorytetem w naszym działaniu jest dążenie do zaspokajania potrzeb zgłaszanych przez Abonentów poprzez świadczenie szerokiej gamy usług realizowanych w niezawodny i konkurencyjny sposób.


USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ TKŚ


ICO TVTELEWIZJA Telewizja to pierwsza i podstawowa usługa świadczona przez TKŚ. Początkowo oferta zawierała tylko kanały analogowe. Od 2009 roku udostępniamy kanały telewizyjne w jakości cyfrowej oraz świadczymy szereg usług dodanych.

ICO NETINTERNET Kolejna usługa to dostęp do szerokopasmowego internetu. Oferta dostępu do internetu została przedstawiona Abonentom TKŚ w 2004 roku. We wrześniu 2015 r. internet z TKŚ znów przyspieszył. Wśród proponowanych transferów mamy nawet 100Mb/s.

ICO TELTELEFON Usługa dostępna od 2008 roku. Abonenci cieszą się niskim abonamentem, darmowymi połączeniami wewnątrz sieci i tanimi połączeniami międzynarodowymi a zmieniając operatora na TKŚ mają możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu.

łączoneUSŁUGI ŁĄCZONE Zachęcamy do korzystania z oferty „3 w 1″. Łączenie usług zapewni Ci nie tylko lepszą ofertę cenową, ale pozwoli też na oszczędność czasu – unikniesz kolejek, dodatkowych instalacji czy prób kontaktu z różnymi operatorami.

PROGRAM LOKPROGRAM LOKALNY Newsy, reportaże,  plansze reklamowe, spoty filmowe, materiały promocyjne, filmy i wywiady, wizytówki multimedialne dla firm- to nasze codzienne wyzwania. Jesteśmy w centrum lokalnych wydarzeń!

MONETIAAGENCJA BANKOWA Jesteśmy jednym z nielicznych operatorów, którzy umożliwiają swoim Abonentom dokonywanie wpłat za nasze usługi bez pobierania prowizji. A płacąc w Monetii pozostałe rachunki zyskujesz niskie ceny prowizji i obsługę wszystkich płatności. Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta przy ul. Wyszyńskiego 6